Пам’яті жертв Бабиного Яру.

29 жовтня офіційно в Україні вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Рівно 79 років тому на території сучасного історико-меморіального заповідника відбулися наймасовіші в історії Києва розстріли мирного населення. Трагедія в Бабиному Яру стала одним зі всесвітніх символів Голокосту.

В цей день учні  7 та 8 класів провели заходи пам’яті. У 8 класі вчитель історії Рябокінь В.В. та класний керівник Величко М.П. провели круглий стіл «Питання-відповідь ».

Учні 7 класу ( Гончарук С.К.) подивились документальний  фільм про цю жахливу трагедію та написали  листи людям, у яких відібрали життя заради забаганки диктатора .

29.09.2020 | Aдмін