«Хранителі мудрості»

Книги володіють здатністю до безсмертя.

Вони найдовговічніші плоди людської діяльності.

С.Смайлс

Відзначення Всеукраїнського  дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

З метою формувати в учнів бережливе ставлення до книги, виховати шанобливе ставлення до професії шкільного бібліотекаря, розвивати високо моральні якості  інтелігентних особистостей, навички декламації  для учнів 9-10  (класні керівники Цвігун Н.І., Лізавенко І.С.) було організовано перегляд відеопроекту «Моє захоплення – світ книги», засідання клубу «Книголюб», на якому здобувачі освіти демонстрували свої улюблені твори, ділилися враженнями від прочитаного та здійснювали обмін книгами.

30.09.2020 | Aдмін