Підвищення якості освіти школяра

«Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних особливостей і потреб»

Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання. Вчителі початкових класів на засіданні методичного об’єднання приділили увагу плануванню навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у математичній галузі. Класні керівники передивились відеоролік «Управління розвитком STEM-мислення в учнів початкової школи», поглибили знання про STEM-освіту як засіб розвитку здібностей та обдарувань учнів, компетентностей з природничо-математичних дисциплін.

Експрес-огляд «Радимо прочитати» провела з педагогами шкільний бібліотекар Козаченко Л.М. Вона ознайомила присутніх з новою педагогічною літературою та фаховими виданнями.

22.10.2020 | Aдмін