Всесвітній день прав дітей

Спів радісний під небом лине,

Летить в блакить парад пісень,

Нехай же стане днем дитини

У всьому світі кожен день.

Сьогодні проблема дитинства є найголовнішою проблемою в світі. Тому 20 листопада оголошено Міжнародним днем дитини. У цей день з учнями 1 класу (кл. керівник Максімова Т.І.) було  проведено інформаційну хвилинку "Великі права маленької дитини". Школярі ознайомилися зі своїми правами, пригадали обов'язки. У формі гри - обговорення створили квітку - семицвітку прав дитини. Найцікавішими були роздуми першокласників щодо права на відпочинок та права на сім'ю

З другокласниками (кл. керівник  Коваль О.Г.) був проведений захід "Правовий вернісаж". Учні ознайомилися з  основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, вчилися використовувати отримані знання при вирішенні реальних життєвих ситуацій. Переглянули і обговорили презентацію " Права дитини в казках".

Третьокласники  (кл. керівник Бєлік І.Б.) взяли участь у   змаганнях "Я знаю свої права". Під час гри діти складали пазли, визначали права дитини за малюнком  та його описом, працювали з  деформованим віршем,  переглянули відеоролик "Правовий колаж". Школярі зробили висновок, що права, правила необхідні не лише в грі, а й у житті.

"Знаю права і змінюю світ" - із такою назвою для учнів 4 класу (кл. керівник Мосійчук Н.М.)  був проведений тематичний брей - ринг, під час якого діти згадали свої права та обов'язки. Школярі інсценували життєві ситуації, обговорюючи їх. Атакож стали учасниками рольової гри "Кожна дитина має право на сім'ю", разом із казковими героями відправились до Країни Правил.

Не забуваймо, що діти - це наш із вами завтрашній день, і від нашого ставлення до них сьогодні залежить майбутнє суспільства.

,

20.11.2020 | Aдмін