Математична подорож з Попелюшкою

Цифри множили, ділили,

І задачі ми робили.

Вчитель довго нас  учив,

Учнів в класі всіх лічив

Життя завжди вимагало й вимагає від учителя творчої праці. А вона передусім полягає в тому,щоб викликати  або й навіть збудувати в учнів інтерес до навчання, до кожного предмету зокрема .

А цікавим , звичайно, є щось яскраве та нове, бо знайоме  та буденне швидко набридає. Учні, як правило, прагнуть самостійного стимулювання до навчання, і ніщо так не прикрашає шкільну буденність, як нетрадиційні форми роботи з ними.

В рамках  проведення року математики учні 1 класу подорожували математичною країною. Плідно, цікаво та пізнавально пройшов урок- подорож для нушенят.  Школярі допомагали Попелюшці впоратися з великою кількістю завдань, щоб вона могла потрапити на показ мод, який влаштував принц. Першокласники з легкістю долали перешкоди, які наслала зла мачуха зі своїми дочками.  Діти співвідносили число предметів  і цифру, навчилися писати цифру 8, продовжили формувати поняття про склад чисел, утворювали рівності на основі знань про склад чисел, порівнювали предмети, розвивали вміння співпрацювати у парах і групах. Особливо учням подобаються завдання з використанням цеглинок Leg0.

27.11.2020 | Aдмін