"16 днів проти насильства"

Мій улюблений світ  -

Без насильства,

Без жорстокості, болі і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка,

А реальне щасливе життя,

Бо звільнивши наш світ від насильства,

Можна сміло іти в майбуття.

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна – це світ без насильства

З підтриманням  всеукраїнської   акції  « 16 днів проти насильства» ( мета  якої є привернення уваги  суспільства  до проблем  подолання  насильства у сім'ї , жорстокого  поводження з дітьми , протидії  торгівлі людьми  та захисту  прав  жінок)в  нашому навчальному  закладі  триває просвітницька – профілактична,  інформаційна  робота  практичного психолога Литвинчук Т,А. направлена  на донесення  до учасників  навчального процесу  проблеми «насильства , жорстокості, агресії яка може виникнути в оточені дитинита шляхи їх вирішення та подолання »; тривала робота з педагогічним колективом  Тетяна Анатоліївна ознайомила педагогів з тематични буклетом : « Що таке Булінг ?» ; « Важкі підлітки . Поведінка та виховання»;  порушувала дані теми  в батьківських вайбер групах ; з учнями школи було проведено тематичні заходи :

-          З учнями 3класу « Будь добрим до світу!»;

-          З учнями 4- 5 класу інформаційна бесіда « Стоп Насильство !»;

-          З учнями 8 класу « Ні агресії ! Ні жорстокості»;

Діти створили тематичні колажі долоньки та малювали творчі роботи до теми « твори добро своїми руками»

,

07.12.2020 | Aдмін