«Як протистояти тиску. Як сказати «Ні»»

Прояви насильства супроводжують людство з давніх-давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нашому домі, школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію "16 днів проти насильства".

Учні 9 класу (класний керівник Цвігун Н.І.) теж долучилися до цієї акції, провівши заняття з елементами тренінгу «Як протистояти тиску. Як сказати «Ні»». Здобувачі освіти визначали та аналізували сутність понять «тиск» та «вплив»; вчилися протистояти цьому, приймаючи відповідальні рішення; мали змогу усвідомити власні цінності як найміцніші запоруки протидії тиску.

08.12.2020 | Aдмін