В український край іде Святий Миколай

Знаєм тебе, добре знаєм,

Щедрий Святий Миколаю.

Чекає тебе зимова пора,

Жде з нетерпінням уся дітвора.

За традицією у цей день всі діти чекають від Святого Миколая подарунків за слухняність і добрі вчинки. Напередодні свята учні 2 і 3 класів (класні керівники Коваль О.Г та Бєлік І.Б.) дивилися повчальну казку про Миколая, грали у гру «Подарунок чи різочка», відгадували загадки та співали пісні, виготовляли з паперу янголят. Діти писали листи та вірші Чудотворцю з проханням допомогти усім, хто цього заслуговує.

За гарні вчинки і сумлінне навчання школярі отримали від депутата М.І.Кучера солодкі подарунки. Нехай цей найбажаніший у році  для дітей день принесе у всі оселі щастя і благополуччя!

18.12.2020 | Aдмін