100 днів у школі

Сьогодні зовсім незвичайний день, а дуже - дуже святковий.

Адже саме сто днів назад до нашої, я твердо впевнена, найкращої школи міста до 1 класу завітали 11 цікавих  і симпатичних хлопчиків та 5 не менш цікавих та більш симпатичних дівчаток. Середній їх від -6 років, зріст - 1 м, середня вага - 25кг.

Здається зовсім нещодавно пролунав 1 дзвоник для першокласників, а вже сьогодні у нас свято - "100 днів у школі". Першокласники з вчителькою Тетяною Іванівною Максімовою подорожували Країною Знань. Вони уважно виконували цікаві завдання з математики, української мови та ЯДС, розповідали віші, співали пісні, розгадували загадки, демонструючи свої знання, компетентності та кмітливості.

Директор школи Віра Олексіївна Зиза та заступник директора Людмила Пантелеймонівна Бабаян привітали школярів зі святом та побажали їм бути гідними членами великої шкільної родини, успіхів у здобутті знань і зростати здоровими,щасливими.        Приємним сюрпризом цього дня були подарунки в переддень Святого Миколая від депутата Верховної ради Миколи Кучера. За що, школярі щиро вдячні йому.

18.12.2020 | Aдмін