Безпека в Інтернеті

З метою захисту дітей в цифровому середовищі з учнями 1 і 2 класів (кл. кер. Максімова Т.І., Коваль О.Г.) було проведено серію уроків на тему «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Учні ознайомилися з основними правилами онлайн – безпеки, отримали знання про те, до кого можна звернутись, якщо стали жертвою певних ризиків в Інтернеті.

Школярі із задоволенням слухали казку про черепашку Хаппі, яка спілкувалася з незнайомцем в мережі. Обговорювали різні ситуації, давали поради черепашці, розмалювали картинки з теми безпеки в Інтернеті. Особливо сподобалися ігри «Пазли» та «Лабіринт».

Такі уроки дають можливість дітям зрозуміти, що не можна розповсюджувати особисті дані, не потрібно спілкуватися у мережі з незнайомцями, в небезпечних ситуаціях звертатися за допомогою до батьків та вчителів.

#stop-sexting.in.ua

17.02.2021 | Aдмін