Тиждень української мови та літератури

Уже традиційно у перший тиждень березня в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури.

Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це і конкурси («Шевченкіана», виразне читання творів Шевченка, «Дерево життя і творчості Тараса Шевченка»), й виставки («Пам’ятаючи Шевченка»),  і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години, виховні заходи тощо.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови та літератури, вшанувати пам'ять  видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:

·       донести до учнів красу і багатство української мови та літератури;

·       розвивати мовленнєві здібності учнів;

·       збагачувати словниковий запас;

·       виховувати любов до рідної мови та літератури,  розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Учителі української мови і літератури  Ходак О.А. та Бабаян Л.П., а також педагог-організатор Цвігун Н.І. та бібліотекар Козаченко Л.М. не тільки бездоганно підготувалися до Тижня, але й проявили творчу ініціативу.

Звичайно, учні отримали  заохочування у вигляді гарних оцінок та призів- сюрпризів найактивнішим, найсумліннішим та переможцям, адже будь - який захід у школі є частиною навчального процесу.

15.03.2013 | Aдмін