Щоб весни квітнули для нас

Дню Пам'яті та ПРИМИРЕННЯ та

Дню ПЕРЕМОГИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ....

Спинилася біля братської могили.

Тут сплять чиїсь батьки, брати, сини.

Вони Вкраїну рідну боронили

у пеклі найстрашнішої війни.

76 років минає з дня Перемоги нашого народу над нацизмом у Другій світовій війні.

Лине час, все далі відходять грізні і важкі роки страшної війни, але не згасає пам'ять  про тих, хто ціною власного життя, мужності, сили духу у боях за рідну землю наближав сьогодення.

У ці пам'ятні дні школярі початкових класів увічнили пам'ять про загиблих воїнів і жертв війни покладанням квітів до Обеліску Слави. Було проведено уроки -  звитяги:

1клас (кл.кер. Максімова Т.І.) "І пам'ять не згасає".

2 клас (кл.кер. Коваль О.Г.) "Пам'ять у наших серцях".

3 клас (кл. кер. Бєлік І.Б.) "Травневі дні пам'яті".

4 клас (кл. кер. Мосійчук Н.М.) "Ніхто не забутий..".

Школярі взяли участь у акції "Ніколи знову". Вони виготовили червоні маки, як символ пам'яті жертв війни.Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам'ять буде берегти в своїх глибинах і ніколи не забувати героїв минулих днів.

07.05.2021 | Aдмін