День вишиванки в початковій школі

Вишиванка – символ України,
  Кожної великої родини,

Нашої історії та мови.

Залюбки вдягаєм її знову.

Щороку у третій четвер травня  відзначається День вишиванки. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси, здоров’я та щасливої долі.  День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

До святкування Дня вишиванки долучилися і здобувачі освіти початкової ланки. Класний керівник Максімова Т.І. з учнями  1 класу підготували творчу виставку «Вишиванкові візерунки», вернісаж сімейних фото «У вишиванці вся моя шкільна сім’я», запустили флеш-моб  «Вишиванку я вдягну: всьому світу покажу, що я українець ( українка)». Діти виготовили міні вишиванки з паперу.

Другокласники (класний керівник Коваль О.Г.) взяли участь в заході «Чарівна краса вишиванки». Школярі переглянули відео про історію свята, склали «хмару слів», розшифрували прислів’я, читали вірші з перешкодами. Із задоволенням  діти грали в гру «Дизайнер вишиванок».

Учні 3 класу (класний керівник Бєлік І.Б.) взяли участь в колективній творчій справі «Вишиванка – символ України». Школярі складали вірші про вишиванку, виготовляли саморобки з паперу «Жива вишиванка». Особливо сподобалася дітям гра – змагання «Український одяг для хлопчика та дівчинки».

Веселі та усміхнені, у святковому одязі, прикрашеному вишивкою, завітали до школи учні 4 класу (класний керівник Мосійчук Н. М.), де на них чекали різноманітні сюрпризи, присвячені Дню вишиванки. Під час гри – квесту «Вишиванка єднає українців» школярі пригадали історію виникнення свята, ознайомилися з цікавими фактами, пов’язаними із святкуванням цього дня. Виконували різноманітні завдання. Також влаштували флеш-моб «З Днем вишиванки, Україно!».

Зі святом, з Днем вишиванки! Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя!

20.05.2021 | Aдмін