Вивчи правила і знай, та завжди їх пам’ятай!

Ми живемо в суспільстві людському.

Так багато є справ у ньому.

Знай правила дорожні дуже

Та виконуй їх добре, друже!

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів…  Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки.

Травневий тиждень безпеки дорожнього руху в початковій школі був змістовним, цікавим  та насиченим. Під час проведення низки заходів, вчителі акцентували увагу молодших  школярів на безпеку міських вулиць. Це – і про види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху.

Діти із задоволенням переглядали розвивальні автомультфільми на тему : «Увага! На дорозі – діти!». Під час перегляду коментували небезпечні ситуації та обговорювали обов’язки пішоходів під час руху.

Протягом тижня класним керівником Максімовою Т.І.  з учнями 1 класу було проведено конкурс «Червоний, жовтий, зелений», заочна подорож «У гостях у Світлофора Моргайка», ситуативна гра «Мій друг – дорожній рух». Найменші школярики показали , що в достатній мірі знають правила дорожнього руху і у вікторині «Дорожня грамота».

Другокласники зі своєю вчителькою Коваль О.Г. провели урок «Безпечна дорога до школи», заняття-тренінг «Ми – пасажири»; відгадували загадки, познайомилися з пам’яткою пішохода, виконували завдання на картках. Діти вчилися розрізняти дорожні знаки,

Учні 3 класу на годині спілкування « Живи цікаво та безпечно» моделювали проблемні  ситуації  з правил дорожнього руху. З класним керівником Бєлік І.Б. провели гру-дискусію «Правила дорожні знай – життя й здоров’я зберігай!». Сприяло повторенню  та закріпленню знань Правил дорожнього руху і Блиск-турнір «Будь обережним на дорозі !»

Користуватись набутими знаннями у повсякденному житті вчились учні 4  класу під керівництвом вчителя  Мосійчук Н.М. Діти взяли участь у грі-вікторині знавців правил дорожнього руху та безпеки пішоходів під час переходу вулиць і доріг. Конкурс малюнка «Безпека на дорозі очима дітей» показав високий рівень  знань школярів , якими вони користуються, щоб знайти вихід із будь-якої ситуації на дорогах.

Любіть себе та інших поважайте,

Своє життя й здоров’я бережіть!

21.05.2021 | Aдмін