Зустріч колективу ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин з кондидатом на посаду кернівника закладу

На виконання Закону України "Про освіту", Закону України "Про повну загальну середню освіту", на підставі Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Гайсинської міської ради, затвердженого рішенням  10 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 19 березня 2021, року проведено  зустріч з кандидатом на посаду керівника ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин. Зизою В.О. Віра Олексіївна ознайомила колектив закладу з перспективним планом розвитку ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин. Членів колективу цікавили питання що до забезпечення комфортних умов перебування в закладі освіти як учнів так і вчителів, організація навчання в профільній школі, питання фінансово- господарської діяльності.

26.05.2021 | Aдмін