Міжнародний день захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Хочеться, щоб діти в усьомк світі були радісними та щасливими. Адже, немає більшого щастя ніж посмішки дітей.

До Міжнародного дня дітей з учнями початкових класів були проведені спортивні змагання.

Рухливі ігри та естафети компенсують потребу дитячого організму в руховій активності та сприяють розвитку витривалості, а також дарують додаткову можливість дітлахам спілкуватися і взаємодіяти в колективі.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Бажаємо усім дітям міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства.

01.06.2021 | Aдмін