«Рух – це здорово».

Відповідно до розпорядження Вінницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2021 року №111, згідно з «Регламентом Всеукраїнського фізкультурно-спортивного заходу серед учнів «Рух – це  здорово», затвердженого 15 травня 2021 року за №55 та з метою залучення учнівської молоді до рухової активності  здобувачі освіти  закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин взяли участь у проведенні Всеукраїнського фізкультурно-спортивного  заходу серед учнів 4-7 класів «Рух – це здорово».

Діти були активними учасниками  у легкоатлетичному забігу на 1000 м та загальної руханки, а також взяли участь у  рухливих естафетах та іграх. Всі види рухової активності  заходу проводились  з неухильним дотриманням санітарно-гігієнічних норм та карантинних вимог.

Відео додається

1 відео