Екскурсія до Вінниці

Минулих вихідних учні  8 класу (класний керівник Гончарук С.К.) скориставшись гарною погодою та підтримкою батьків відвідали м. Вінницю. Окрім розважальної  програми: ігри  у віртуальній реальності   у F.A.Z.A.   та  атракціони у «Дитячій планеті», діти відвідали обласний Планетарій . Там діти ще більше дізнались про небесні тіла та деякі факти з історії нашого народу, які пов’язані з зоряним небом. Ознайомились діти з музеєм «Автомотовелофоторадіо». Там ми ознайомились з еволюцією авто, фотоапаратів, телефонів і багатьох інших побутових предметів. Хлопчики та дівчатка випробували свої можливості у тирі. Дякуємо батькам: Мамай Людмилі, Олійник Софії,Травці Аллі, Загоранській Альоні і всім іншим , хто організував своїм дітям гарні вихідні.

30.09.2021 | Aдмін