"Ми - діти козацького роду!"

Козаки живуть і нині

В нас, на рідній Україні.

Край наш бережуть від лих.

Тож шануймо щиро їх!

День захисників та захисниць України - це свято, що відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. Це свято пам'яті про наших предків, які виборювали право на незалежність рідної держави.

До відзначення цієї дати для здобувачів освіти початкової школи були проведені традиційні "Козацькі розваги". Школярі ознайомилися з легендами та цікавими фактами про козаків, співали козацькі пісні, складали вірші за допомогою цеглинок Lego, взяли участь в інтелектуальному конкурсі "Де козак, там і слава". Учні мали змогу проявити себе в спортивних змаганнях "Доставка листа", "Влучний стрілець", "Осідлай коня", "Стрибки в мішках" та ін. Школярі із задоволенням малювали композиції на тему "Козацькому роду нема переводу" та оформили лепбуки. Проведення таких заходів допомагає учням краще пізнати історію свого краю, сприяє формуванню патріотизму.

14.10.2021 | Aдмін