Супервізія в школі

Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. ЗЗСО І - ІІІ с. №5 - це заклад, у якому приємно навчатись і який дає здобувачам освіти не лише знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Вчителі НУШ початкової ланки працюють над своїм професійним розвитком. З метою наставництва та професійної підтримки 27 жовтня до закладу освіти було запрошено супервізора Рибаченко Г.Г. Вона побувала на ранкових зустрічах , відвідала уроки в 1-4 класах. Під час круглого столу надала консультації та відзначила сильні і слабкі сторони педагогів. Галина Григорівна відповіла на ряд запитань, які виникли в процесі роботи.

За підсумками супервізії було проведено методичне об'єднання вчителів початкової школи, метою якою є самоаналіз професійної діяльності та подальший професійний розвиток.

Дякуємо супервізору Рибаченко Г.Г. за співпрацю. Вважаємо, що такі зустрічі потрібно проводити і надалі.

03.11.2021 | Aдмін