Мова кожного народу неповторна і своя

Мова - державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни -

Мову, як матір, любіть!

Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.

На уроках, заняттях, заходах учні початкових класів мають можливість доторкнутися до краси рідної мови, вдосконалювати свої знання та навички з українського мовлення.

Цікаво, повчально опановували початківці різні навчальні завдання ще протягом вересня і  жовтня: складали діалоги та дискутували на тему "Чи варто говорити українською?"; відновлювали прислів'я про мову під час гри "Плутаниця" ; активно відповідали на запитання бліц-вікторини "Ми знаємо українську мову" ; із задоволенням переглядали презентації та відеоролики.

А учні 3-4 класів взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Діти усвідомлюють, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.

09.11.2021 | Aдмін