Українська армія справляє нині свято

День Збройних Сил країни –

Це мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато,

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає.

День Збройних Сил України – свято, яке відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 1991 році закону  «Про Збройні Сили України». Нашим хлопчикам є з кого брати приклад: з їхніх татусів, дідусів, дядів, які служили в армії. А про сучасну українську армію діти мали змогу дізнатися із переглянутих відеороликів.

Учні початкових класів здійснили цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси, кмітливості і майстерності. Провели змагання, бліц-турніри, вікторини; розгадували кросворди, ребуси, головоломки. Школярики продемонстрували  свої знання та вміння в швидкості, силі, винахідливості.

Хвилиною мовчання віддали шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

Українські збройні сили покликані охороняти незалежність рідної землі. І служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній – справа честі та обовязку.

06.12.2021 | Aдмін