Хустка – український оберіг

Одягнеш хустину і ти - справжня жінка ,

Бо ти з України  і ти - українка .

А наша хустина - жіноча прикраса

Із роду до роду , не втрачена часом .

Т.Франчук

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

Учні початкової школи також долучилися до цього свята і підтримали флешмоб “Одягни хустку – прикрась себе” та спробували створити свій дизайн хустки. Ми поважаємо наші традиції та звичаї, любимо носити хустки. Які ж красиві наші дівчата в українських хусточках!

Нехай барвисті, як сад навесні, наші рідні українські хустки залишаться в серці кожної українки!

07.12.2021 | Aдмін