16 днів проти насильства

З метою привернення уваги  учасників  освітнього процесу  до проблеми  насильства  та попередження / профілактики  виникнення негативних явищ , що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення , щорічно в нашому закладі проводяться різноманітні заходи  на підтримку всеукраїнської  акції « 16 днів проти насилля».

Практичним психологом  закладу  Литвинчук Т.А.  проводилися просвітницько – інформаційні  заходи:

• Класна година  :  «Поле чудес» Правова абетка

• Бесіда : « Любов – найкращий  засіб спілкування»

( з учнями   початкової  школи );

• Он-лайн  бесіди : «Ми проти насилля !»

• Он- лайн бесіди : « Мій світ без насилля!»

• Он- лайн бесіди: « Історія одного символу»

( з учнями   середньої  школи);

• Он лайн бесіда : «Важливо зберегти в собі людину»

• ( з учнями  старшої   школи);

Діти створювали тематичні малюнки по протидії насильства над дітьми .

Для батьківських онлайн спільнот були представлення тематичні пам'ятки : «Міжособистісне спілкування  батьків та дітей» ; « Аспекти успішного виховання батьками дітей»

Проведені заходи , спонукали  до аналізу  власних  дій , вчинків  переосмислення цінностей Сприяли вихованню  в учнів  людяності , відповідальності , любові до ближнього , поваги до ближньої людини , свідомого ставлення до своїх  прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення  до людей ( дітей ) з особливими потребами , хворих на ВІЛ.

10.12.2021 | Aдмін