Новини

На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.

Міжнародний день “дякую” 

 11 січня відзначають Міжнародний день “дякую” – свято, що започаткували за ініціативи миротворчих спільнот. Свято було створено за ініціативи представників миротворчих спільнот і покликане нагадати людям про цінність хороших манер. В Україні це свято відзначають із 2008 року.

 

        Щодня люди вимовляють слово «дякую» мільйони разів, але чи замислюються вони про те, як це слово з’явилося в нашій мові, що означає і наскільки потужну енергетику має?

Міжнародний день дякую у багатьох країнах святкують з великим розмахом, проводячи ярмарки, влаштовуючи освітні акції, на яких, наприклад, збирають кошти для нужденних, конкурси й безліч інших розважальних заходів.

        Класний керівник Максімова Т.І. з учнями 2 класу говорили про важливість дякувати близьким, розповідали про культурні традиції, етику, а також гарні манери. Діти дякували один одному за дружбу, підтримку. Другокласники вивчили, як звучить дякую на різних мовах світу.  У цей день люди говорять один одному теплі слова і обмінюються листівками, висловлюючи свою ввічливість і подяку.

          11 січня – це саме той час, коли варто подякувати всім, хто робить для нас добро. Не соромтеся подякувати мамі за приготований сніданок, випадкового перехожого – за те, що притримав перед вами двері, колегу – за надану послугу. Як і в будь-якій справі, тут важлива практика. Чим частіше ви будете дякувати, тим більш вільно і щиро буде звучати ваше «дякую».

 11.01.2022 | Aдмін

Вернутись назад