Україно, соборна державо,

Сонценосна колиска моя.

Ще не вмерла й не вмре твоя слава,

Завойована в чесних боях.

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що  бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в 11 кл. (кл. керівник Лізавенко І. С.), була проведена історично – літературна композиція  ”Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна”. Під час якої здобувачі освіти на різних мовах світу написали «Я люблю Україну», адже  усіх нас об’єднує любов дон Батьківщини,  обговорювали, що ж вони можуть зроби для свої країни. Учні  школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

21.01.2022 | Aдмін