З Україною в серці 19 лютого - День Державного герба України

Тризуб, немов сім'я єдина

Де тато, мама і дитина

Живуть у мирі і любові

На  Україні  вольній, новій.

Ось уже 30 років минає з тих пір, як  Верховна  Рада України  своєю постановою  затвердила  Державний  Герб  незалежної  України.Ним став золотий  тризуб на синьому  щиті.

За  традицією, в нашій школі, святковий  день  розпочався  із  виконання  Державного  Гімну  України. На   ранкових  зустрічах, годинах  спілкування  вчителі 1 - 4 класів (Мосійчук Н.М., Максімова Т.І., Коваль О.Г., Бєлік І.Б. ) разом із дітьми  повели розмову  про  символи  нашої  держави та відзначення  Дня Державного гербу.

Цікавим було знайомство із легендою про створення  Державного  гербу ,перегляд тематичних відеороликів .З особливим почуттям  патріотизму  діти  розповідали вірші ,малювали  тематичні малюнки, виготовляли листівки, аплікації своїми руками.

День  Державного гербу  України - одне із важливих свят для кожного школяра, який у своєму маленькому серці  несе  часточку України.

18.02.2022 | Aдмін