"Народні месники".

З метою розширити знання учнів про героїв Другої світової війни, зокрема українських партизанів, які разом із основними воєнними силами знищували ворога в тилу; формувати патріотичні почуття гордості за співвітчизників, які під час тяжких випробувань для країни не залишилися осторонь, а захищали свій народ від нацистських окупантів; ушанувати пам'ять тих, хто загинув у Другій світовій війні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни, виховувати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників минулого та сьогодення з учнями 11 класу (класний керівник Цвігун Н.І.) було проведено годину пам`яті «Народні месники».

22.09.2022 | Aдмін