Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня світ відзначає Всесвітній день захисту тварин (World Animal Day) -  міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

В початковій школі класними керівниками Максімовою Т.І., Коваль О.Г., Бєлік І. Б., Мосійчку Н.М. були проведені уроки доброти «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги, вірності та відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, а й виховує відповідальність, гуманність та альтруїзм — саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства. Девізом уроку стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Діти мали змогу розповісти про своїх чотирилапих друзів і переглянути фільм «Хатіко: Вірний друг». З радістю школярі відгадували загадки, розгадували ребусе, складали сенкани про тварин. Особливо цікаво, відбулася гра «Правильно чи хибно» та гра вікторина «Хто? Де? Як?» про тварин – метеорологів.

Тому давайте не забувати про те, що ми – одна сім’я на цій планеті і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі!

День тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність, підвищити свідомість суспільства щодо необхідності захисту тварин.

Збереження, невиснажливе використання та відновлення тваринного світу залежить від кожного з нас, тому закликаємо долучитись до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин і особистими справами внести свій посильний внесок у цю необхідну та добру справу!

04.10.2022 | Aдмін