Від зернини до хлібини

Правдиві слова:

Хліб-годувальник –

Всьому голова!

Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого, мабуть, не обходиться жоден день нашого життя.

В Україні до хліба завжди ставилися дбайливо і з любов’ю, оспівуючи родючу землю, яка дарує головну їжу. Зовсім не дивно, що безліч прислів’їв і приказок присвячено хлібу, який символізує добробут і достаток, мир і здоров’я. У православних храмах парафіян причащають вином і хлібом, молодих зустрічають на порозі домівки батьки з короваєм і сіллю, а проводжаючи рідних у далеку дорогу, люблячі люди завжди дають з собою окраєць хліба.

З учнями 3 класу класний керівник  Максімова Т.І. провела онлайн - зустріч на тему «Від зернини до хлібини».  Діти дізналися історію виникнення хліба, який довгий шлях потрібно подолати аби мати на столі такий скарб, про важку працю хліборобів. Школярі відгадували загадки, декламували вірші,  прислів’я та приказки про зерно, паляниці, бублики, хліб. Висловлювали свої думки, дискотували  про важливість професії хліборобів, пекарів- кондитерів, працівників сільського господарства.

17.10.2022 | Aдмін