День рідної мови
Як нема зірок без небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
І народу без мови нема.

Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Не залишились в стороні і учні початкових класів нашої школи.
   Учні 4 класу (вчитель Коваль О.Г.) ознайомились з історією виникнення української писемності та мови. Було проведено літературно-пізнавальну гру «Збережемо наш скарб -  рідну мову» та конкурс декламаторів «Барви рідного слова», переможцями якого стали  Скрипник Евеліна, Мазуренко Анастасія, Григорович Артем, Дергачова Вікторія, Ванькевич Андрій.
   Третьокласники (вчитель Максімова Т.І.) майстерно декламували вірші та розгадували ребуси про українську мову; прочитали та обговорили текст «Рідна мова», а потім гарно його записали. Активно працювали діти під час проведення вікторини «Мовне асорті» і створили пізнавальний міні-проєкт «День української писемності».
   Під час проведення години  спілкування «Солов’їна, барвінкова українська рідна мова» учні 2 класу (вчитель Мосійчук Н.М.) переглянули тематичну відеопрезентацію та, працюючи в групах, виконали різноманітні  практичні завдання . Із задоволенням  школярі презентували свої зошити з охайними та каліграфічними записами.
   Першачки (вчитель Бєлік І.Б.) теж взяли участь у святкуванні Дня рідної мови. З уроків української мови діти вже знають, що мова – це найважливіший засіб спілкування і пізнання. Вивчаючи букви, учні читали веселі вірші за чудовими ілюстраціями про букви українського алфавіту та змагалися у промовлянні скоромовок; виконували цікаві завдання з української мови. За активність отримали наймолодші учні школи корисні подарунки – блокноти та ручки.
   Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив увесь світ, побачив успіх України, її надбання!
                           Вчімо українську мову та шануймо її!

08.11.2022 | Aдмін