Безпечна дорога додому

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому зі здобувачами освіти 5 класу (кл. керівник Лізавенко І. С.) був проведений Національний урок «Безпечна дорога додому». Учні пригадали і поповнили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, під час вікторини навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях.

В рамках тижня безпеки дорожнього руху та національного проєкту "Безпечна країна" здобувачі освіти 6 класу ( класний керівник Швець Т.Д.) організували челендж "Безпечна дорога додому»

18.11.2022 | Aдмін