Україно! Ти – моя молитва,

Ти моя розпуко вікова.
Гримотить над світом люта битва
За твоє життя, твої права.
       Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
        У 7 класі ( класний керівник Турецька О.С.) було проведено годину пам’яті до Дня Гідності та Свободи : « Україна в наших серцях.» щоб розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; наполегливо вчитись, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів; . виховувати патріотичні почуття, гордість за свою Батьківщину – Україну.

21.11.2022 | Aдмін