День Гідності і Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи на честь початку двох знаменних для України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З метою донесення об'єктивної інформації про події в Україні, а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, з учнями початкової школи було проведено ряд заходів.
Першокласники (класний керівник Бєлік І. Б.) прослухали інформаційну п'ятихвилинку "Україна - країна гордості і свободи", виконали вправу "Бажаю тобі, Україно", намалювали патріотичні малюнки.
      Учні 2 класу (класний керівник Мосійчук Н. М.) переглянули тематичну відео презентацію, здійснили заочну екскурсію у минуле, розв'язали патріотичний кросворд.
     Третьокласники (класний керівник Максімова Т. І.) переглянули відео "Вільні творити майбутнє", написали мовний диктант "Гідність та свобода", грали в гру "Гідні вчинки".
    Школярі 4 класу (класний керівник Коваль О. Г.) взяли участь в усному журналі "Бути українцем - звучить гордо", розгадали патріотичні ребуси та грали в гру "Гідно - негідно!"
      Єдність і свобода робить нас гідними нащадками справжніх українців. Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

21.11.2022 | Aдмін