День Соборності України

По  -  особливому, саме у цьому  році, кожен українець відноситься  до поняття  "Соборна  Україна". Мрією маленького школяра  є: бачити  рідну державу мирною, квітучою, успішною.
       З метою виховання  глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, виховання у школярів почуття патріотизму та з нагоди  відзначення Дня Соборності України  у закладі освіти були проведені тематичні заходи.
      Класні керівники 1 -4  класів   Бєлік  І.Б., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І., Коваль О.Г., вихователь групи продовженого дня Бакуменко В.В., ознайомили здобувачів освіти з історією виникнення свята ,роз 'яснили поняття "єдина" та "незалежна", пригадали українські, державні символи...
     Під час виховних годин  та квестів  діти :
     згадували національні пам'ятки України;
     декламували вірші про рідний край;
     грали в українські народні ігри;
     розповідали прислів'я та приказки;
     розгадували кросворди;
    створили виставку власних малюнків  "Україна очима дітей";
     прийняли участь у флешмоб,  "Традиції рідного краю".
На шкільному коридорі ,тримаючи маленькі прапорці, створили нерозривний ,символічний, " живий ланцюг єдності", щоб підтримати наших захисників та кожного українця.

20.01.2023 | Aдмін