Флешмоб «Від Різдва до Водохреща». – Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин Гайсинської міської ради.

Колядки та щедрівки – це невід'ємна частина обрядів зимового циклу, їх виконують у найбільші свята православних християн. У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції, мистецтво, культуру.

З метою збереження та популяризації українських традицій здобувачі освіти початкової школи долучилися до флешмобу «Від Різдва до Водохреща».

Від молодших школярів лунали привітання, побажання добра, благополуччя та миру. Усі присутні  виконали колядку - віншування "Добрий вечір, люди..".

Нація, яка шанує, береже і примножує традиції українського народу - непереможна!!!

23.01.2023 | Aдмін