Цікава хімія

Слід відзначити, що В. Сухомлинський зазначав, що «без гри немає і не може бути повноцінного дитячого розвитку. Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовий світ дитини вливається життєвий потік уявлень, понять про навколишній світ»

Гра як метод вивчення хімії організовує, розвиває здобувачів освіти, сприяє розширенню їхніх пізнавальних можливостей, виховує особистість. Використання ігрових ситуацій в хімії позитивно впливає і на гіперактивних дітей. У ході гри у здобувачів освіти формуються комунікативні компетентності.
Для учнів 7 класу (вчитель хімії Турецька О.С.),провела заняття «Цікава хімія.» Щоб краще учні вивчили назви хімічних елементів, їх розміщення в періодичній системі Д.І. Менделєєва, було запропоновано різні види ребусів, гру «Дешифрувальник», кросворд. Із задоволенням грали в гру «Спіймай хвоста.» » ставиться мета не тільки закріпити знання хімічної символіки, полегшити запам'ятовування назв хімічних елементів, але й удосконалювати пам'ять, увагу, розвинути уяву, інтуїцію, спостережливість. Таким чином, дитина вчиться і розвивається.

09.02.2023 | Aдмін