День Святого Патрика.

Щорічно 17 березня відзначається День святого Патріка — покровителя Ірландії. Це свято вже давно набуло популярності далеко за межами Смарагдового острова. 17 березня частина жителів Аргентини, Великобританії, України, США, Японії та інших країн стають «трохи ірландцями».

Здобувачі освіти нашого закладу теж долучились до святкувань, адже постійно цікавляться та популяризують традиції та звичаї країн, мову яких вивчають. Вчитель англійської мови, Швець Т. Д., ознайомила дітей з історією виникнення та традиціями святкування Дня Св. Патрика. Дітлахи із захопленням і цікавістю переглядали відео, з радістю взяли участь у флешмобі " Одягни смарагдовий, будь як Патрик"

17.03.2023 | Aдмін