20 березня День казки. Ми до тебе, казко, в гості завітали

Не можем без казки у світі прожити ,

Бо казка нас вчить ,як потрібно дружити.
Як зло подолати ,
Як хитрих провчити,
Як чуйних і добрих й сміливих любити.

Чи є в світі людина яка не любить казку?Напевно ні.
      Діти - дуже люблять слухати казки.А дорослі ,з великим задоволенням ,- розповідають ,читають їх малюкам.Казка жила і вічно буде жити.Вона ,сумна та весела , вчить розуміти добро ,бути щирими та турботливими,цінувати життя.
     Зустріч із казкою відбулася у другокласників школи (кл.керівник Мосійчук Н.М.)Хлопчики та дівчатка не тільки пригадували що таке казка та які казки існують ,а й разом із улюбленими героями розгадували загадки ,давали відповіді на питання вікторини.Діти прийняли участь у інсценуванні казки та поділилися малюнками своїх улюблених героїв.
   Казка -це людська мудрість ,яка дає можливість дітям залишатися із посмішкою на обличчі.

20.03.2023 | Aдмін