Вода - джерело життя! А вода - це справжнє диво!

Як прожити без води?

З нею ми завжди щасливі,
З нею в нас нема біди.
Є вода – ростуть рослини:
Ліс, сади, рясні поля.
Це чудово для людини
І радіє вся Земля.
               Надія Красоткіна
        Щороку 22 березня, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Всесвітній день води. Він покликаний привернути увагу громадськості до потреби збереження і поліпшення якості і кількості прісної води для нинішнього і майбутнього поколінь.
      З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності учнів щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною водних ресурсів, у початковій школі було проведено ряд заходів.
    Учні 1 класу (вчителька Бакуменко В.В.) переглянули мультфільми на водну тематику, відгадали загадки та склали прислів’я про воду. Із задоволенням маленькі школярики виконали вправу «Струмочок бажань».
    Другокласники (кл. кер. Мосійчук Н.М.) переглянули та обговорили презентацію «Вода в житті людини». Діти поглибили знання про значення води, грали в гру «Жива краплинка», провели досліди з водою. Школярі працювали в парах, виконуючи завдання «Кругообіг води в природі».
     З учнями 3 класу (кл. кер. Максімова Т.І.) було проведено вікторину «Вода для життя». Школярі закріпили знання про роль води в організмі людини. Вирішили проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальне ставлення до води?» Діти виготовили лепбук «Пригоди краплинки».
      Школярі 4 класу (кл. кер. Коваль О.Г.) працювали в групах, виконуючи різноманітні завдання, результати яких презентували класу. Учні досліджували поширеність та властивості води. Обговорили значення прісної води у житті кожного та необхідність відтворення водних ресурсів. Виготовили аплікації на тему «Кожна краплина має значення».
Бережіть воду – піклуйтеся про майбутнє!

22.03.2023 | Aдмін