Вплив куріння на організм підлітка.

Згідно невтішною статистикою в нашій країні куріння серед підлітків досягло вселенського розмаху: у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик. Куріння, на думку підлітків, це шкідлива звичка, яка не несе сильної загрози.

Підлітки знаходять масу причин, щоб почати курити.
   Дітям в силу своєї незрілості важко оцінити, чим небезпечне куріння. Що живуть сьогоднішнім днем, підлітки насилу уявляють собі, що в якості наслідків куріння через 10-15 років виникають хронічні захворювання і недуги.
     Шкода куріння для підлітка очевидна, але сумно те, що, навіть знаючи про наслідки, школярі продовжують курити. Щоб ефективно боротися з цією проблемою, у 7 класі ( класний керівник Турецька О.С.) відбулася інформаційна година на тему: « Вплив куріння на організм підлітка.» Було розглянуто якої шкоди буде завдано органам коли вони почнуть курити. Переглянули відео «Твоя свобода закінчується там,де з’являється звичка палити.». Виконали вправу: « Що входить до складу сигарет.»

07.04.2023 | Aдмін