7 квітня – Всесвітній день здоровꞌя

В того вибору нема:

Або  він життя змарнує,

Або те його злама.

Ну, а хто здоровꞌям важить,

До краплини зберіга,

Той вам з радістю покаже,

Де черпається снага.

Здоровꞌя – це безцінний дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Здавна люди берегли здоровꞌя. І щоб про нього дбали інші, відвели окремий день 7 квітня – Всесвітній день здоровꞌя.

Людина , яка не хвора, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровꞌям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватись здорового способу життя.

З учнями початкової школи класні керівники розпочали день із ранкової зарядки. Було проведено тематичні заходи на тему: «Здоровꞌя – найбільший скарб», «Здоровий спосіб життя». Школярі переглянули презентацію про історію виникнення свята, склали асоціативний кущ «Здоровꞌя», переглянули і обговорили відео «Від чого залежить твоє здоровꞌя?». Намалювали малюнки на тему здоровꞌя.

Протягом дня проводили веселі перерви з спортивними іграми та естафетами.

Завдяки проведеним заходам діти переконалися в тому, що здоровꞌя безцінний скарб і його потрібно берегти.

07.04.2023 | Aдмін