Ми діти планети Земля!

На всій планеті у цей день весняний

Святкується щорічний День Землі.
І недаремно квітень буйнотравий
До цього дня прикрашує її.
   22 квітня відзначається Всесвітній день Землі.
   Щоб привернути увагу учнів до екологічних проблем, розвинути почуття відповідальності за майбутнє планети, розширити уявлення учнів про те, що Земля -  це спільний дім та збагатити їхні знання про екологію, бути екосвідомим і любити рідний край, виховувати небайдуже ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища та жити в гармонії з природою, у 5 класі (кл. керівник Лізавенко І. С.) був проведений тематичний урок «Ми – діти планети Земля». Під час уроку здобувачі освіти переглядали пізнавальний відеоролик, з’ясували причини та наслідки забруднення Землі, взяли участь у вікторині «Земля наш спільний дім».
   Учні міркували та дійшли висновку, що Земля – наш спільний дім, який потрібно оберігати і кожен із нас повинен турбуватися про неї.

21.04.2023 | Aдмін