Козацькому роду - нема переводу.

Нащадки вільних козаків,

І гордість для своїх батьків ,

Наповнені патріатизмом ,

Вас - з Днем захисника Вітчизни!

Стало славною традицією нашої школи ,напередодні Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України, проводити заходи ,мета яких - сприяння національно-патріотичному вихованню дітей ,вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України.

У рамках заходів здобувачі освіти 1 - 4 класів ( класні керівники :Коваль О.Г.,Бєлік І.Б.,Мосійчук Н.М.,Максімова Т.І.) мали змогу зазирнути до сторінок історії ,згадати про предків ,які своїми звершеннями здобували і відстоювали українську свободу та незалежні.

У цей день:переглянули та обговорили презентації "Дітям про козаків".Провели уроки мужності ,усні журнали,години спілкування під назвою "Ми нащадки козацької слави".Приймали участь у спортивних змаганнях ,ігрових програмах"Ми маленькі козачата, славних козаків внучата".Молодші школярі власними руками виготовляли вітальні листівки, сувеніри-обереги.Всі бажаючі долучилися до оформлення виставки малюнків "Героїв країна -моя Україна".Напередодні свята ,передали посилки "героям" на різні ділянки фронту.Продовжуємо збирати кришечки для виготовлення протезів військовим.

Знаємо, День захисників України -це свято вдячності всім ,хто боронить рідну землю від ворогів, наближаючи перемогу.У такий особливий день ,ми з гордістю говорим:"Слава нашим героям!Слава Україні!"

29.09.2023 | Aдмін