#Я знаю ти мене почуєш "

Флешмоб до Дня захисників і захисниць України "Я знаю ти мене почуєш".

Цьогоріч Україна вперше відзначає День захисників і захисниць за новою датою - 1 жовтня.
Проте наші побажання для чоловіків і жінок - захисників України незмінні. Захист своєї землі,свого народу,своєї родини є найбільшим проявом свідомості та мужності кожного справжнього громадянина своєї країни. Україні насправді є ким пишатися в цей святковий день. Ви відважні та незламні,завдяки кому ми знаходимося на своїй землі,під своїми прапорами , у своїй вільній та незалежній Україні.
Прийміть щирі вітання від учнівсько-педагогічного колективу: міцного здоров'я,довголіття,бадьорості духу,родинної злагоди,впевненості у собі та швидкої Перемоги!
Молимось за Вас - Захисники та Захисниці України!
Відеопривітання від учнів ЗЗСО І-ІІІст. √5 м.Гайсин для військовослужбовців до Дня захисників та захисниць України "Я знаю ти мене почуєш..."

29.09.2023 | Aдмін