Зліт юних туристів - краєзнавців Гайсинчини

З метою вдосконалення виховної роботи, популяризації дитячого і юнацького туризму, організації змістовного дозвілля і оздоровлення учнівської молоді 28 вересня 2023 року з дотриманням заходів безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проведено зліт юних туристів-краєзнавців Гайсинщини, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

11 команд закладів освіти Гайсинської міської ради (ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, с. Харпачка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча, міський Будинок школярів та молоді) демонстрували свої вміння та навички в конкурсах: техніка велосипедного туризму, вкладання рюкзака, в’язання вузлів, техніка пішохідного туризму, визначення азимутів, емблема, газета, намет, умовні знаки спортивних карт. ЗЗСО І-ІІІ ступенів √5 представляла команда вихованців: Пустовіт Олена,Значковський Артем, Король Яна, Гавриченко Олександр, Зубрицький Богдан, Нагірний Дмитро, Довженко Іван, Лазоренко Андрій. Юні туристи - краєзнавці активно долучилися до участі у всіх видах змагань.

За підсумками змагань призерами стали:
Техніка пішохідного туризму (дівчата)
3. Пустовіт Олена (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин)
Техніка велосипедного туризму (юнаки):
2. Значковський Артем (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин)
Встановлення намету:

1.ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин
Складання рюкзака:

1.Король Яна (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин)
3.Пустовіт Олена (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин)

03.10.2023 | Aдмін