Щоб у гарнім світі жити, бережіть тваринок, діти!

Доброта та милосердя – завжди були пріоритетами українців. Поруч із нами живуть беззахисні тварини. Живе спілкування з ними – це найприємніші моменти в житті кожної людини.
   Всесвітній день захисту тварин об’єднує всіх , хто допомагає тваринам, гуманно ставиться до них, піклується про них, і робить це щодня.
   З учнями початкової школи (вчителі: Коваль О.Г., Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І.) було проведено багато різних заходів: ігри «Передай любов тваринці», «Якщо добрий ти…», «Зрозумій тваринку», «Хто більше назве кличок тварин», віртуальні подорожі, уроки доброти, крісло автора «Мій вухатий друг», виставки малюнків улюблених  тварин та фотоколажів .
   Найменші учні школи взяли участь у пізнавальному занятті «Ми відповідальні за тих, кого приручили», склали пам’ятку турботливого господаря. Особливо запам’ятався дітям відеоролик «Що потрібно знати, аби завести песика чи котика».
   Школярі запам’ятали, що всім братам нашим меншим потрібна увага, турбота, ласка та безмежна любов.

04.10.2023 | Aдмін