"Я проти торгівлі людьми"

Добіг до завершення тиждень протидії торгівлі людьми, що мав на меті донести до учнівсько-педагогічного колективу необхідність об'єднання зусиль для протидії цьому жахливому явищу.

Посеред тижня - 18 жовтня відзначився Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, підвищення рівня обізнаності щодо даного феномену та надання допомоги з цього питання.
   З метою підвищення рівня обізнаності учнів, педагогічних працівників щодо сучасних проявів торгівлі людьми у школі були проведені акції для учнів 5 -11 класів "Я проти торгівлі людьми", година спілкування "Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?", з учнями 1-4 класів перегляд відеопрезентації "Що таке торгівля людьми?" з подальшим обговоренням, бесіди з переглядом соціальних роликів та створення інформаційного стенду.

20.10.2023 | Aдмін