Всесвітній день яблука

У календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається як Всесвітній день яблук.Не оминув увагою яблучний день і учнів 2 класу. Дітей ознайомлено із "Цікавими фактами про яблука" та їхньою користю для організму, відбулася дегустація яблук "Вітамінна перерва", учні пригадували казки та оповідання, де одним із персонажів є яблуко чи яблуня, декламували віршики про них. Атмосферу яблучного дня підсилював аромат яблук, які учні принесли до класу - червонобокі та запашні, вони вабили малечу. А наприкінці дня дітлахи з радістю ними ласували. Отож, день вийшов цікавим і «смачним»!Пам’ятайте: одне яблуко в день зробить вашого доктора безробітним (англійська приказка).

21.10.2023 | Aдмін