Методичне об’єднання вчителів початкових класів

24 жовтня в закладі освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів. Було обговорено і затверджено завдання шкільного етапу олімпіад для учнів початкової школи.

З результатами спостережень за адаптацією першокласників до шкільного життя виступила психолог Мудрак С.Ф.  Світлана Федорівна повідомила про рівень адаптації та надала поради щодо ефективної співпраці вчителя з батьками та здобувачами освіти.

Під час практичного заняття «Інструменти для зворотного зв’язку» члени МО поділилися креативними прийомами рефлексії під час навчального процесу: «Світлофор», «Квіткова галявина», «Піца», «Долонька» та ін.

Завдяки цьому діти вчаться обдумувати та висловлювати свої відчуття. Такі завдання допомагають учням зрозуміти важливість та цінність їхньої думки і те, що вчитель обов’язково врахує її. Таким чином налагоджуються довірливі контакти з кожною дитиною та робиться діагностика успіхів, труднощів та навчальних потреб дітей.

Члени МО отримали завдання щодо впровадження в практику роботи

інструментів для зворотного зв’язку.

25.10.2023 | Aдмін